Spolupráce

Najít kvalitní a dostupné RETRO/VINTAGE produkty je stejně obtížné, jako najít kvalitní a seriozní dodavatele služeb pro projekt rekonstrukce či výstavby. Výběr vhodných dodavatelů, jak jsme se již mnohokrát přesvědčili při jednání s našimi klienty, je však zcela klíčový. Při práci na jednotlivých částech projektu, může dobrá volba znamenat úspory v řádech desítek až stovek tisícíc korun, docílení zcela jiné kvalitativní úrovně použitých produktů a nebo od základu kvalitativně jiné pojetí projektu (zajímavější, nadčasovější design, apod.).

Vážení potencionální partneři, máme zájem o spolupráci s Vámi, kteří máte v nabídce kvalitní RETRO/VINTAGE výrobky či služby. Nabízíte kvalitní výrobky pro interier, exterier, zahradu nebo tradiční stavební prvky? Jste architekt, designér, kamnář, štukatér apod. ? Nebo naopak hledáte produkty, které nabízíme pro výkon svého vlastního podnikání (architekt, designér, instalatér, topenář apod.) ? Neváhejte se na nás obrátit, nabízíme Vám možnost spolupráce na několika urovních.

 
  • Reklama, prezentace a výměna odkazů

Nabízíme prezentaci na našich stránkách v kategorii DOPORUČUJEME. Prezentace je zcela zdarma, respektive recipročně za vhodné uveřejnění naší prezentace na Vašem webu nebo ve Vaší provozovně. Podobná spolupráce vytváří síť kontaktů, které usnadní konečnému klientovi hledání vhodných dodavatelů.Pro její účatníky je tou nejlepší a nejlevnější reklamou

Ideální je pokud nám poskytnete jeden profilový obrázek / logo (velikost cca 150x100dpi) a krátký identifikační text nejlépe s odkazem na Vaše internetové stránky. Jako přílohu nám pošlete cca jenu stranu A4 ve formátu PDF. Obsah je na Vás ...

Příklad:

Nejširší nabídka Retro / Vintage koupelnového vybavení v ČR. Litinové vany na nožičkách, měděné vany, umyvadla, toalety, baterie, příslušenství, doplňky, to vše a mnoho dalšího za ceny které si můžete dovolit. www.retrostyl.cz
 
  • Prodej vašich produktů

Máte-li zájem, jste plátci DPH (my jsme) a nabízíte produkty, které by se hodily k portfoliu našich produktů, můžeme se dohodnout na možnosti prodeje Vašeho zboží prostřednictvím našeho elektronického obchodu. Nabízíme seriózní spolupráci na smluvním základu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 
  • Dodávka zboží ve velkoobchodních cenách

U některých druhů zboží jsme schopni nabídnout obchodníkům, řemeslníkům či generálním dovatelům staveb slevu formou rabatu pro další prodej. Výšy slevy domlouváme individuálně podle obsahu a objemu objednávky. Jsou produkty, u kterých pro slevu není prakticky prostor, neboť prodejní cena se blíží nákupní. Přesto se vždy snažíme vyjít zákazníkovi nebo parnerovi vstříc a nabídky tzv. šijeme na míru. Obraťte se na nás, máte-li zájem, poskytneme Vám bližší informace.

Hledáme soukromníky i firmy nabízející tradiční služby jako například: architekty, restaurátory, truhláře, kamnáře, štukatéry, stavaře atd., jejichž činnost , či produkty mají vztah k RETRO stylu a chtějí své služby nabídnout také prostřednictvím našich stránek. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. 

 

Pojďme společně nabízet svět RETRO.

Styl, který nestárne ...