Dodací lhůty a doprava

Nabízíme kvalitní a stylové zboží, to vše za ceny přístupné i širší veřejnosti. Mnoho produktů nelze v ČR zakoupit jinde než u nás, jiné můžete najít ve vybraných obchodech, ale za tzv. "high street price" (ceny obchodů na hlavní třídě), které je prodražují o desítky až stovky procent oproti naší nabídce. Vzhledem k tomu, že tento styl je blízký jen menšinové části spotřebitelů  a naše nabídka čítá řádově tisíce položek, je většina zboží dodávána na objednávku.  

Položky, které máme na skladě jsou v popisu označeny jako „Položka skladem“. Položky označené jako „Na objednávku“, zpravidla dodáváme do 2 až 4 týdnů.  U jednotlivých položek je uváděna přibližná dodací lhůta (DL, rozuměj spíše mezní DL). Pokud je objednávka ve větším rozsahu a od jednoho dodavatele, jsme schopni v některých případech zkrátit dodací lhůtu až na cca 1 týden. Naopak v případě zakázkové výroby a specifických požadavků na přizpůsobení produktu, se dodací lhůty stanovují po dohodě s dodavatelem individuálně.

Doprava balíkových i paletových zásilek po ČR probíhá zpravidla prostřednictvím služeb dodávkové společnosti PPL. Součástí služby je doručení k prvním dveřím. Tzn. další pohyb zboží je potřeba zajistit vlastní silou.

Pokud si zboží chcete vyzvednout osobně je to možné (po dohodě) v našem centrálním skladu v jižních Čechách na adrese Chroboly, okres Prachatice.

V případě zájmu, je možno dohodnout se na dovozu „idividuální dopravou“. V takovém případě je možno domluvit další stěhování za asistence více osob. Cena takové služby se určuje individuálně dle počtu ujetých kilometrů, místa určení, požadavku na donášku do patra, atd.atd.  Cena dopravy bude v takovém případě pochopitelně vyšší. 

Dopravu do zahraničí realizujeme prostřednictvím společností DHL, TNT či jiným smluvním dopravcem. Cenovou kalkulaci Vám uděláme individuálně dle objemu zásilky a místa doručení. Také do zahraničí dodáváme individuálně (přímo bez překládání) prostřednictvím našich smluvních partnerů.  

Záleží nám na tom, aby naši zákazníci byli spokojeni, rádi se k nám vraceli a doporučili naše služby dalším klientům. Chceme se každému z Vás věnovat s maximální péčí, odpovědností a vstřícností. Proto Vás budeme na základě Vaší poptávky informovat o možnostech a termínech dodání jednotlivých položek a ceně za dopravu k Vám do domu. Věříme, že rozsah a jedinečnost nabídky a naše cenová politika Vás přesvědčí, že stojí za to využít našich služeb. Proto se na nás neváhejte obrátit se svými dotazy a objednávkami.

Vstupte s námi do světa RETRO !

Světa, který nestárne ...