O nás

Vítejte,

pokud patříte mezi příznivce RETRO / VINTAGE stylu, pak jste na správném místě. RETRO nebo také VINTAGE styl je opět a vlastně stále velmi moderní. Tradiční interiéry nejsou jen vzpomínku na staré dobré časy, ale svou útulností navozují pocit tzv. tepla domova. Symbolizují kvalitu, která překonala generace. To co je dnes tzv. RETRO ještě dlouho nevyjde z módy.

Jsme rodinná firma a již více jak 10 let nabízíme RETRO / VINTAGE zařizovací prvky. Nabízíme Vám kvalitní produkty od renomovaných firem v klasickém designu a z tradičních materiálů, jako je dřevo, mosaz, litina atp. Jsme připraveni nabídnout Vám několik tisíc položek od desítek našich partnerů. Máme vše, abychom zajistili komplexní dodávku pro Váš projekt. Můžeme Vám nabídnout kvalitní značkové zboží tzv. ze sériové výroby i speciální kusy vyráběné jednotlivě na zakázku.

Dokážeme uspokojit zákazníka s dobrým vkusem, ale omezeným rozpočtem i náročného klienta, který touží po jedinečném interiéru vybaveném exkluzivními kousky. Naším zákazníkem může být každý, ale koupelnu jako my, Vám jen tak někdo neudělá ...

Našim klientům nabízíme informační servis a poradenství zdarma. Pomůžeme Vám navrhnout interiér Vaší koupelny a nabídneme inspiraci z celého světa, aby Vaše koupelna byla individuální a jedinečná. Doporučíme Vám dodavatele žádaných komodit, které sami nedodáváme (např. secesní dlažby, cihlové dlažby, stylové vypínače, mosazné kliky atd. atd.).

Pokud hledáte inspiraci pro Váš projekt využijte galerii RETRO koupelen na naší facebookové stránce - 

Zde najdete více než 1000 fotografií RETRO / VINTAGE koupelnových interiérů z celého světa. Zajímavé i exkluzivní interiéry všech typů vám ukáží, že zdaleka ne vše je o penězích a objevíte celou řadu působivých a přitom mnohdy levných nápadů.

Žádní dva klienti nejsou stejní a proto každému zákazníkovi nabízíme individuální přístup. Finální cenovou nabídku přizpůsobíme objemu Vaší objednávky. 

Naší filozofií je poskytnout Vám:

  • KVALITNÍ ZBOŽÍ A SLUŽBY
  • PŘIJATELNOU CENU
  • ŠIROKOU A KOMPLEXNÍ NABÍDKU
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • INFORMACE, NÁVRHY A INSPIRACI
  • KOREKTNÍ JEDNÁNÍ, SERVIS A SPOLEHLIVOST
  • SPOLUPRÁCI PRO PODNIKATELE V OBORU
 

Vítejte a objevte s námi svět RETRO !

Styl, který nestárne ...