Doporučujeme

 

SMALT, spol. s r.o. nabízí nejen krásné, ale i velice praktické a funkční, pečící formy z posmaltované litiny vyrobené podle originálních dobových vzorů. Vedle poctivých litinových potřeb na pečení a vaření si v sídle společnosti nebo na jejím e-shopu, můžete objednat i nejrůznější smaltované cedule.

Více na www.smalt.eu 

klikněte pro další informace

 

Velký ANTIK - BAZAR Leží u hlavní cesty mezi Příbrami a Pískem. Sortimentem tvoří přírodní kámen, kamennou dlažbu, půdovka, staré schody, kamenné ostění neboli futra, sochy z litého pískovce, kašny, kamenky, koryta, výrobky z litiny, selské věci atd.  Okudp, prodej, renovace.

Více na www.kaupa.cz 

klikněte pro další informace

Designérské služby a obchod s Vintage a Retro vybavením ve francouzském stylu od renomovaných francouzských firem jako Comptoir de Famille, Castle Interiors, Rampal Latour, a dalších. Sortiment tvoří nabytek, doplňky, textil, kosmetika atd.  

Více na www.delart.cz 

klikněte pro další informace

Společnost se zabývá širokou škálou prací a dodávek pro tradiční stavby a památky, případně prací s přírodními stavebními materiály, které mají vzhled nebo vlastnosti tradičních materiálů. Firma nabízí komplexní službu od architektonického návrhu až po realizaci. 

Více na www.tradicnistavby.cz 

klikněte pro další informace