Doporučujeme

 

SMALT, spol. s r.o. nabízí nejen krásné, ale i velice praktické a funkční, pečící formy z posmaltované litiny vyrobené podle originálních dobových vzorů. Vedle poctivých litinových potřeb na pečení a vaření si v sídle společnosti nebo na jejím e-shopu, můžete objednat i nejrůznější smaltované cedule.

Více na www.smalt.eu 

klikněte pro další informace

 

Velký ANTIK - BAZAR Leží u hlavní cesty mezi Příbrami a Pískem. Sortimentem tvoří přírodní kámen, kamennou dlažbu, půdovka, staré schody, kamenné ostění neboli futra, sochy z litého pískovce, kašny, kamenky, koryta, výrobky z litiny, selské věci atd.  Okudp, prodej, renovace.

Více na www.kaupa.cz 

klikněte pro další informace

Designérské služby a obchod s Vintage a Retro vybavením ve francouzském stylu od renomovaných francouzských firem jako Comptoir de Famille, Castle Interiors, Rampal Latour, a dalších. Sortiment tvoří nabytek, doplňky, textil, kosmetika atd.  

Více na www.delart.cz 

klikněte pro další informace

Společnost se zabývá širokou škálou prací a dodávek pro tradiční stavby a památky, případně prací s přírodními stavebními materiály, které mají vzhled nebo vlastnosti tradičních materiálů. Firma nabízí komplexní službu od architektonického návrhu až po realizaci. 

Více na www.tradicnistavby.cz 

klikněte pro další informace

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení