• baner B
  • Baner A
  • baner C
  • baner D
  • baner E
Procházet podle produktů

Katalogy ke stažení

Arroll litinové radiátory

Katalog


Designové litinové radiátory vhodné především do tradičních, industriálních, ale i  moderních interiérů.  Skvělá funkčnost i  dekorativního a reprezentativního vzhled. Dobré věci nejsou nejlevnější...  

Burlington

Katalog


Moderní technologie oblečené do tradičního designu. Špičková kvalita prémiových značek za ceny dostupné široké veřejnosti. V nabídce je téměř vše, včetně stylových detailních vychytávek .. Opravdu skvělá volba ! 

Clearwater vany

Katalog


Katalog van z rodiny Bathroom Brands. Tradiční i moderní design volněstojících van. Clear Stone a Natural stone vany a umyvadla včetně dalšího příslušenství  pro Retro i moderní interier. 

Arcade

Katalog


Arcade je luxusnější linie z rodiny Bathroom Brands. Baterie v klasické úpravě chrom i luxusním  niklu.  Klasické prvky i extra "špeky" jako umyvadlo na bicyklu. Cenově vyšší střední .. 

Heritage 

Katalog a ceník (GBP)


Heritage je anglická klasika i moderní koupelna v individuálním stylu.  Baterie a příslušenství v úpravě Chrom, Vintage Gold a Rose Gold. Klasika, moderna i luxus, které jsou dostupné .. 

Old London & Hudson Reed

Katalog a ceník


Kvalitní produkty, tradiční design, veškeré zařízení i pro luxusnější interier v cenách, které jsou velmi přijatelné i pro projekty s omezeným rozpočtem.

Premier Traditional

Katalog a ceník


Kvalitní produkty a tradiční design. V nabídce i opravdu  levná řada baterii. Ceny jsou v podstatě pro každého, ideální pro projekty, kde hlavní limit je výška možné investice.

Nicolazzi 

Katalog a ceník (EUR)


Tradiční decentní řady, moderní serie, industriální řada i opravdu extravagantní luxus. Množství povrchových úprav, různé ovládací prvky, variabilita. Cenově velký rozptyl. 

Nicolazzi

Image book


Prezentace designu této tradiční italské firmy, produkující baterie, které uspokojí konzervativního i excentrického zákazníka, hledajícího okázalý luxus..

CATCHPOLE&RYE 

Katalog


To je jedna z NEJ značek, anglická klasika. Tradiční materiály i zpracování, ladění produktů na přání, opravdový luxus co není pro každého ..  Nabízí i opravdu jedinečné kousky.

Horus France

Katalog


Horus to je francouzská elegance. Nabízí moderní baterie, ale i klasické tradiční řady. Horus charakterizuje špičková kvalita, mnoho povrchových úprav, fantastický design. Cena odpovídá kvalitě.

Horus France

Ceník (EUR)


Horus to je francouzská elegance. Nabízí moderní baterie, ale i klasické tradiční řady. Brand charakterizuje špičková kvalita, mnoho povrchových úprav, fantastický design. Cena odpovídá kvalitě.

Herbeau

Katalog


Herbeau to další tradiční francouzská značka. Nabízí prémiové zboží za odpovídající ceny. V nabídce jsou konzervativní i zcela ojedinělé prvky. Nabídne Vám zámecký luxus  i elegantní venkovský styl.

William Holland

měděné vany

Katalog a ceník (GBP)


Pokud jde o vany tak toto le opravdový luxus. Tradiční materiál pro ty nejlepší vany v mnoha variacích tvarů, velikostí, povrchových úprav. Tohle je pro náročného zákazníka ..

Sterlingham

Katalog


Sterlingham je symbolem ultimativní kvality pokud jde o dolňky. Jak říkají "Naše kousky se vždy stěhují s majitelem, jsou na celý život..." Kvalita není zadarmo, tohle je pro znalce. Topení a doplňky třeba i na zakázku ..

Procházet podle značek

Proč nakoupit právě u nás ?

Tradice - více než 10 let na trhu Více než 5000 Retro položek v nabídce

Kvalitní, tradiční materiály

Návrhy a konzultace zdarma

Individuální přístup Nízké ceny Slevy dle objemu Slevy pro partnery

 

Umíme mnohem víc než čekáte. Volejte, pište ...