William Holland - Coper baths

William Holland je tradiční britská firma, která se zabývá ruční výrobou měděných van a umyvadel.

Firma William Holland se během více než 15-ti let své práce stala renomovaným výrobcem. Vypracovala se na mezinárodně uznavanou společnost, která je nejen měřítkem kvality, ale určuje trendy ve svém oboru.

Nabídku této firmy tvoří luxusní ručně vyráběné měděné vany a umyvadla ve velmi široké paletě tvarů a velikostí, které můžete získat ve více jak sedmdesáti rúzných kombinacích povrchových úprav interiéru i exteriéru a to i včetně smaltování. Mě´d jako ideální tepelný vodič je skvělým materiálem právě pro výrobu van. U těchto produktů oceníte nejen úžasný design, ale také praktické vlastnosti materiálu.

Produkty firmy William Holland uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a budou opravdovou ozdobou Vašeho interiéru. Výrobky, nebo spíše umělecká díla, najdou své uplatnění ve stylových VINTAGE / RETRO interiérech, ale i v moderních koupelnách, v soukromí nebo v exkluzivních komerčních projektech. 

Přesvědčete se o kvalitách a zvolte to nejlepší  ... 

Vybrané oddělení neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.